Najbardziej praktyczna książka o zakupie nieruchomości na kredyt w Polsce.

Jeśli chcesz sfinansować zakup nieruchomości kredytem i maksymalnie zaoszczędzić na tym procesie, ta książka będzie Twoim najlepszym doradcą.

Wszystko o kredycie hipotecznym. I nie tylko…

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak kupić dom bądź mieszkanie oraz sprawdzić, w jaki sposób wziąć kredyt pod hipotekę krok po kroku – rozwiązaniem dla Ciebie jest książka „Tajna Broń Kredytobiorcy. Kredyt hipoteczny od A do Z" – kompendium wiedzy, w którym znaleźć można absolutnie wszystko o kredycie hipotecznym.
Ten poradnik powstał z myślą o wszystkich, którzy oczekują przejrzystych i prostych wyjaśnień dotyczących tego, co to jest kredyt hipoteczny, jak powinno wyglądać kupno mieszkania krok po kroku oraz jaki bank wybrać, by cieszyć się własnym lokum na najlepszych warunkach. Korzystając z niego, bez trudu zgromadzisz dokumenty potrzebne do kredytu hipotecznego i przygotujesz się do wizyty w banku. Będziesz wiedział również na co zwrócić uwagę by nie dać się przekonać do niekorzystnej dla siebie oferty!
Ta książka jest dla Ciebie, jeżeli
chcesz kupić nieruchomość na kredyt

chcesz inwestować w nieruchomości

chcesz wiedzieć, jak przebiega cały proces finansowania zakupu mieszkania na kredyt pod hipotekę

chcesz wiedzieć, na co zwracać szczególną uwagę w procesie załatwiania kredytu

chcesz wiedzieć, jak najefektywniej zaoszczędzić na kredycie

chcesz zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również swój czas i wysiłek na załatwienie kredytu

chcesz mieć wszystko pod kontrolą i zachować spokój
O mnie, czyli dlaczego przekazuję Tobie moją wiedzę
Nazywam się Ronald Szczepankiewicz.
Jestem zwolennikiem wolności finansowej uzyskanej poprzez inwestowanie w nieruchomości. Wiedza, którą posiadam to efekt dziesiątek transakcji przeprowadzonych na rynku nieruchomości dodatkowo wsparta spotkaniami, wykładami i szkoleniami z inwestorami, oraz osobami, które kupują nieruchomość, aby tam zamieszkać. Nadszedł czas podzielić się tą wiedzą z Tobą.
W połowie 2010 roku zacząłem pracę na etacie jako doradca kredytowy. W pierwszych latach swojej działalności odbyłem ponad 3000 spotkań z różnymi klientami, co sprawiło, że dziś już mało co może mnie zaskoczyć.

Równolegle z nabywaniem kolejnych doświadczeń z rynku nieruchomości i kredytów hipotecznych, zacząłem również inwestować w zdobywanie dodatkowych kompetencji, wiedzy i inteligencji finansowej. Owocem tych działań stała się firma pośrednictwa kredytowego – rmKREDYTY.pl.

Moje powiązanie z inwestowaniem w nieruchomości zaczęło się w roku 2012, kiedy w moje ręce trafiła książka Roberta Kiyosakiego „Bogaty ojciec, biedny ojciec", co całkowicie odmieniło moje życie.

Przez te lata marka rmKREDYTY.pl sukcesywnie się rozwija i w samym 2018 roku z powodzeniem pośredniczyła przy uzyskaniu finansowania na nieruchomości o łącznej wartości blisko 200 000 000 zł.

Osobiście cały czas rozwijam swoją wiedzę i kompetencje. Ukończyłem Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki oraz liczne szkolenia z zakresu finansów, kredytów oraz nieruchomości, organizowanych m.in. przez najlepszego polskiego szkoleniowca z inwestowania w nieruchomości - Piotra Hryniewicza.
Jestem pewny, że wiedzę warto wzbogacać o doświadczenie bo to właśnie praktyka czyni mistrza. Na co dzień współpracuję z większością banków hipotecznych w Polsce.
Jako ekspert kredytowy często jestem zapraszany do udziału w podcastach, webinarach i innych wydarzeniach prowadzonych przez najbardziej znanych blogerów z branży finansowej Michał Szafrański (jakoszczedzacpieniadze.pl), Marcin Iwuć (finansebardzoosobiste.pl), Wojciech Woźniczka (negocjuj.pl), jak również do popularnej telewizji śniadaniowej Dzień Dobry TVN. Dodatkowo mam przyjemność współpracować z największym stowarzyszeniem inwestorów w nieruchomości w Polsce – Mieszkanicznik.org.
Poza prowadzeniem firmy rmKREDYTY.pl, jestem współwłaścicielem marki Vestoria.pl, która posiada w portfelu około 400 pokoi na wynajem. Dzięki aktywnemu inwestowaniu w nieruchomości, wiem dokładnie czego potrzebuje Inwestor i jak te potrzeby zaspokoić.

Ta książka jest kompendium mojej wiedzy i zdobytego doświadczenia w ciągu ostatnich 9 lat. Chcę dążyć do podniesienia Twojej inteligencji finansowej, bo w konsekwencji to wszystko ma wpływ na nasz poziom życia, zarówno osobisty jak również poziom życia w Polsce.
Pomyśl o sobie w przyszłości!
Jesteś właścicielem swojej wymarzonej nieruchomości, w której mieszkasz.
Masz stały pasywny dochód z wynajmu nieruchomości.
Zbudowałeś swoje bezpieczeństwo finansowe.
Zaoszczędziłeś dużo czasu, pieniędzy oraz zdrowia psychicznego.
Ta książka pomoże Ci to osiągnąć
Efektywnie
Kompleksowo
Bez stresu
Dlaczego moja książka jest wyjątkowym źródłem wiedzy
Ta książka jest kompendium mojego doświadczenia przelanego na papier: wiedza zdobyta w branży kredytów hipotecznych oraz moja droga do osiągnięcia wolności finansowej.
Treść książki przedstawiłem w taki sposób, aby osoba, która nigdy nie miała styczności z nieruchomościami i/lub kredytami, mogła zrozumieć całą jej zawartość.
W książce prezentuję gotowe rozwiązania. Możesz używać ich jako szablonów i zastosować w swojej sytuacji.
Odkryj tajemnice zakupu nieruchomości na kredyt
W książce znajdziesz absolutnie wszystko o kredycie hipotecznym.
I nie są to puste słowa: na ponad 250 stronach czekają odpowiedzi związane z następującymi zagadnieniami.
Nieruchomości – z poradnika dowiesz się:
czym są,
w jaki sposób wybrać najlepszą dla siebie nieruchomość,
aspekty prawne związane z własnością nieruchomości,
wszystko o księgach wieczystych,
jak szacuje się wartość nieruchomości,
gdzie znaleźć atrakcyjne nieruchomości w dobrej cenie,
jak sporządzić i podpisać dobrą umowę przedwstępną;

Zdolność kredytowa – książka pomoże Ci zrozumieć:
czym ona jest,
w jaki sposób jest ona obliczana – zależnie od rodzaju przychodów i zobowiązań finansowych,
jak podwyższyć swoją zdolność kredytową;
Kredyty hipoteczne – dowiesz się między innymi:
co to jest kredyt hipoteczny i jakie zasady nim rządzą,
jakie dokumenty potrzebne do kredytu pod hipotekę należy zgromadzić,
jaki bank wybrać, a więc gdzie najlepiej wziąć kredyt hipoteczny,
czy możliwy jest kredyt mieszkaniowy bez wkładu własnego i czy to dobry pomysł,
w jaki sposób wygląda obliczanie raty kredytu hipotecznego,
jakie są części składowe zobowiązania kredytowego,
jak dostać kredyt na mieszkanie na najlepszych warunkach, czyli jakich argumentów użyć w negocjacjach z banku,
czym różnią się od siebie poszczególne kredyty – porównanie różnych warunków i ofert bankowych.
Polecana przez ekspertów z branży
MICHAŁ SZAFRAŃSKI
jakoszczedzacpieniadze.pl
"Zakup własnego mieszkania to prawdopodobne najważniejsza transakcja finasowa w naszym życiu. Można na niej wiele stracić albo wiele zyskać. Mało kogo stać na zakup mieszkania za gotówkę i dlatego uważam, że ta książka jest absolutnie obowiązkową lekturą dla każdego, kto chce mądrze wydać pieniądze. Wiedząc, na jakich zasadach banki weryfikują naszą zdolność i wiarygodność kredytową, można zaoszczędzić dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych. Ta książka daje wiedzę, która pomoże odpowiednio przygotować się do zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Na konkretnych liczbach pokazuje, o co warto walczyć, a o co nie warto kruszyć kopii. Polecam!"
"Tajna Broń Kredytobiorcy – to zasady gry z bankami spisane w sposób przejrzysty i łatwy do przyswojenia. Ich znajomość pozwala świadomie i efektywnie wykorzystać posiadaną zdolność kredytową lub zbudować strategię umożliwiającą zakup nie jednego, a wielu mieszkań na wynajem. Lektura obowiązkowa dla każdego Inwestora kupującego nieruchomości na kredyt."
PIOTR HRYNIEWICZ
Inwestor, Twórca projektu Edukacja Inwestowania w Nieruchomości
edukacjainwestowania.pl
Wybierz wygodny dla siebie format
39,90 zł
E-book (pdf / mobi / epub)
Zostaw swoje dane kontaktowe
i bezpłatnie otrzymaj fragment książki.
Chcesz więcej?

Chcesz wiedzieć, jak zaplanować i legalnie zrealizować zakup i wynajem 7 nieruchomości na kredyt mieszkaniowy?

Partnerzy wydania