Blog

Konferencja Biznes 2.0, Maciej Wieczorek, Expert w Bentleyu

Chcesz dowiedzieć się, jak zabezpieczyć biznes, aby był odporny na kryzys oraz jak stale zwiększać zyski, nawet gdy konkurencja jest w tarapatach?
Konferencja „Biznes 2.0 Online" to konferencja biznesowa, która odbędzie się w całości jako transmisja internetowa na żywo. Organizatorzy zaprosili najlepiej ocenianych gości z programu na YouTube „Expert w Bentleyu", który na tę chwilę jest najszybciej rozwijającym się kanałem biznesowym w Polsce.

W tym wydarzeniu możesz wziąć udział z dowolnego miejsca na świecie za pomocą komputera lub smartfona. Otrzymasz możliwość zadawania indywidualnych pytań gościom, a każdy z wykładów zostanie nagrany i udostępniony na specjalnej edukacyjnej platformie. Każdy uczestnik po wydarzeniu otrzyma także specjalnie przygotowane Mapy Myśli i Video Omówienie wszystkich wystąpień.

Konferencja Biznes 2.0 Online to nie tylko jedno spotkanie, ale aż 6 TYGODNI regularnych szkoleń internetowych. Aby przekazać jeszcze więcej wartościowej wiedzy, organizatorzy zaprosili dodatkowych wyjątkowych gości (pełna lista znajduje się tutaj). Spotkania online z Expertami odbędą się 6 i 7 czerwca 2020 roku, a także przez kolejne 6 tygodni, w każdy wtorek o godzinie 20:00. Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w którymś z wystąpień, to nic straconego. Otrzymasz nagranie każdego z wykładów i będziesz mógł odsłuchać go w dowolnym czasie.


19/05/2020